Huis van de Wijk de Banne activiteiten

Hier vind u het actuele activiteiten aanbod van de Banne, Huis van de Wijk Noord.

Activiteitenoverzicht Overzicht van 13 juni t/m 19 juni

Huis van de Wijk de Banne activiteiten  Overzicht van 13 juni t/m 19 juni

MAANDAG, 13 JUNI

Organisator
Informatie

Inloopspreekuur Eva & Adam(Taaleducatie)

09:30 - 11:00 uur
Participatie centrum Eva&Adam / Civic Amsterdam
0204945726 - Leila Ez-Zaouak

Meer Bewegen voor Ouderen

09:45 - 12:00 uur
MBVO
Elaine 020-8861070

spreekuur

10:00 - 11:00 uur
Stichting !WOON
020 5230140 - noord@wooninfo.nl

Juridisch Spreekuur De Banne

10:00 - 13:00 uur
Stein, Mw. T.D.()
Terra Dakota Stein 0202382972

Voorlichting vaccinatieteam

10:00 - 12:00 uur
Gemeente Amsterdam GGD (Route: ESIZE)

Week van de participatie: een verhaal over Lief & Leedstraten

12:00 - 13:00 uur
Moes,E.S.()

leefstijl interventie

19:30 - 20:30 uur
ZoSterk Leefstijlinterventies

DINSDAG, 14 JUNI

Nederlandse les

09:00 - 12:00 uur
NL Educatie
contact: 0204923724

NL les

09:30 - 12:00 uur
Toptaal NT2-experts B.V.
inburgeringslessen voor startende Nederlanders Marthe Dekker 088-3742000

body and soul training

09:30 - 10:30 uur
Sherida de Meza (B.A.S.T.)
Sherida de Meza 06-40567713 B.A.S.T (Body And SoulTraining)

09:30 - 11:00 uur
Wijkagenten Banne Noord
Patrick de Vries Raymon Huijbrechts

Meer Bewegen voor Ouderen

12:00 - 12:45 uur
MBVO
Elaine 0208861070

burennetwerk en tafelgesprekken

14:00 - 16:00 uur
buurtcirkel
Marc Brouwer 0640829094

Judo voor kids

16:15 - 18:30 uur
judoclub kids fun, gerrie Veldhuizen
jckidsfun@gmail.com €18,50 p.mnd

alle level en slow flow yogalessen

19:00 - 21:00 uur
Zenlibra
contactpersoon Marjolijn Rokebrand info.zenlibra@gmail.com

Huis van de Wijk de Banne activiteiten  Overzicht van 13 juni t/m 19 juni

DINSDAG, 14 JUNI

theaterlessen/open dagen

19:30 - 21:30 uur
DEGASTEN
theaterlessen voor jongeren 15-25 info@theaterdegasten.nl

WOENSDAG, 15 JUNI

trainingsdagen

09:00 - 16:00 uur
Leger des Heils Academie

Nederlandse les

09:00 - 12:00 uur
NL Educatie
0204923724

PeuterDans II

09:15 - 10:00 uur
Sanne Fokkens
SanneFokkens.nl 0624957401

NL les

09:30 - 12:00 uur
Toptaal NT2-experts B.V.
inburgeringslessen voor startende Nederlanders Marthe Dekker 088-3742000

collectief handwerkproject

15:00 - 17:00 uur
Gerry Hofstede
aanmelden bij Gerry 0682486085 of mailen naar Ghofstede@yahoo.com

Strijders theatergroep

18:00 - 21:15 uur
Chatelain,L.A.()
aanmelden/informatie strijders-amsterdam@dock.nl

DONDERDAG, 16 JUNI

Nederlandse les

09:00 - 12:00 uur
NL Educatie
contact: 0204923724

PeuterDans I

09:15 - 09:45 uur
Sanne Fokkens
sannefokkens.nl 0624957401

PeuterDans II

09:45 - 10:30 uur
Sanne Fokkens
sannefokkens.nl 0624957401

(Moderne) Dans voor Senioren 50+

10:45 - 11:45 uur
Sanne Fokkens
sannefokkens.nl 06-24957401

Klaverjassen de Banne (donderdagmiddag)

12:00 - 17:00 uur
Klaverjasvereniging de banne
Bart Poort 0613311141

Creativiteitsclub

13:00 - 16:00 uur
Stichting Arkin
Kavita 0615519728

weerbaarheid & zelfverdediging voor meisjes 10-14j

16:00 - 17:30 uur
Stichting Wijsneus

VRIJDAG, 17 JUNI

Nederlandse les

09:00 - 12:00 uur
NL Educatie
contact: 0204923724

body and soul training

09:30 - 10:30 uur
Sherida de Meza (B.A.S.T.)
Sherida de Meza 06-40567713 B.A.S.T (Body And SoulTraining)

arabische zumba

17:00 - 18:00 uur
Stichting Cleopatra
aanmelden via cleopatrastichting@hotmail.com

ZATERDAG, 18 JUNI

Judo voor kids

10:45 - 13:15 uur
judoclub kids fun, gerrie Veldhuizen
jckidsfun@gmail.com Gerrie Veldhuizen
© Copyright - Samen Noord