Huis van de Wijk de Meeuw activiteiten

Hier vind u het actuele programma aanbod van de Meeuw, Huis van de Wijk Noord.

Activiteitenoverzicht Overzicht van 10 december t/m 16 december

Huis van de Wijk de Meeuw activiteiten  Overzicht van 10 december t/m 16 december

MAANDAG, 10 DECEMBER

Organisator
Informatie

Dagbesteding AOC

09:00 - 17:00 uur
Combiwel

Naailes en Engelse en Nederlandse les

09:00 - 13:00 uur
Stichting De Sociale Maatschap

Nederlandse les

09:00 - 12:00 uur
Khedija Mohamed

Bewegen AOC

11:00 - 12:30 uur
Combiwel

Overleg team de Meeuw

13:00 - 14:00 uur
De Regenboog Groep

Fitgym 55+

13:30 - 14:15 uur
MBVO

Zelfevaluatie Samen Noord

13:30 - 17:00 uur
De Regenboog Groep

Resto VanHarte

14:00 - 20:30 uur
Resto VanHarte

Huiswerkbegeleiding

15:45 - 17:30 uur
Kids Future Begeleiding

Huiswerkbegeleiding

17:30 - 19:30 uur
Kids Future Begeleiding

Resto VanHarte

17:30 - 20:00 uur
Resto VanHarte

Vergadering Bewonersplatform Vogelbuurt IJplein

19:30 - 21:00 uur
Bewonersplatform Vogelbuurt en IJplein

De Health Battle 020 – Samen voor een gezondere leefstijl

19:30 - 20:30 uur
Zosterk Leefstijlinterventies

Naailes

19:30 - 21:00 uur
Bep

DINSDAG, 11 DECEMBER

Dagbesteding AOC

09:00 - 17:00 uur
Combiwel

Huis van de Wijk de Meeuw activiteiten  Overzicht van 10 december t/m 16 december

DINSDAG, 11 DECEMBER

Sumba (55+)

09:00 - 10:00 uur
MBVO

Tekenen & schilderen

10:00 - 12:00 uur
Froukje

Spelinloop

10:00 - 11:30 uur
Stichting Spin speeltuinen in Noord

Volksdansen 55+

10:15 - 11:00 uur
MBVO

Country Line Dance 55+

10:30 - 11:45 uur
MBVO

Inloop team ED Vliegende Brigade

11:00 - 13:00 uur
Team ED

Bewegen AOC

11:00 - 12:30 uur
Combiwel

Kickboksen voor vrouwen

13:00 - 14:00 uur
De Regenboog Groep

Inburgeringsprogramma A2

13:00 - 15:45 uur
Amronis Instituut

Spreekuur vrijwilligerswerk

13:00 - 15:00 uur
Vrijwilligerscentrale Amsterdam

Gymnastiek

13:30 - 14:15 uur
MBVO

Inloop Cordaan

15:00 - 17:00 uur
Cordaan

Musical klas (4-6jr en 7-9jr)

15:15 - 17:45 uur
Sanne Fokkens

Huiswerkbegeleiding

17:30 - 19:30 uur
Kids Future Begeleiding

Psy Café

19:00 - 21:00 uur
De Regenboog Groep

WOENSDAG, 12 DECEMBER

Dagbesteding AOC

09:00 - 17:00 uur
Combiwel

Rommelmarkt

09:00 - 12:00 uur
Stichting De Sociale Maatschap

WPI volwasseneducatie

09:00 - 17:00 uur
gemeente amsterdam wpi

Handwerken

09:30 - 12:00 uur
Nora & Latifa

Bewegen AOC

11:00 - 12:30 uur
Combiwel

Inburgeringsprogramma A1

13:00 - 16:00 uur
Amronis Instituut

Huis van de Wijk de Meeuw activiteiten  Overzicht van 10 december t/m 16 december

WOENSDAG, 12 DECEMBER

Kantklossen

13:30 - 15:30 uur
Mevrouw H.M. Molle-Both

Resto VanHarte

14:00 - 20:30 uur
Resto VanHarte

Arabische les

14:00 - 16:00 uur
Stichting De Sociale Maatschap

Huiswerkbegeleiding

15:30 - 17:00 uur
Kids Future Begeleiding

Yoga

16:15 - 17:15 uur
Lyonie

Taalboost

17:30 - 20:30 uur
Alsare

Resto VanHarte

17:30 - 20:00 uur
Resto VanHarte

BBB workshop

18:00 - 19:00 uur
Young Fitness

Sociale vaardigheidstraining

19:00 - 20:30 uur
MEEAZ

Qi Gong

19:00 - 20:00 uur
Chi Gong / Isabelle Biais

DONDERDAG, 13 DECEMBER

Dagbesteding AOC

09:00 - 17:00 uur
Combiwel

Handwerken

09:30 - 12:00 uur
Nora & Latifa

Creatieve Inloop ROADS

09:30 - 12:30 uur
Roads BV Tav Financiele Administratie

Conversatieles Nederlands

09:30 - 11:30 uur
Stichting De Sociale Maatschap

Conversatieles Nederlands

09:30 - 11:30 uur
Stichting De Sociale Maatschap

Bewegen AOC

11:00 - 12:30 uur
Combiwel

Kickboksen voor vrouwen

13:00 - 14:00 uur
De Regenboog Groep

Conversatieles

13:00 - 14:00 uur
Jose Schreurs

Huis van de Wijk de Meeuw activiteiten  Overzicht van 10 december t/m 16 december

DONDERDAG, 13 DECEMBER

Inburgeringsprogramma A2

13:00 - 15:45 uur
Amronis Instituut

Tafeltennissen en sjoelen

13:00 - 15:00 uur
De Regenboog Groep

Verdiepingbijeenkomst

14:00 - 17:00 uur
Slot,R. ()

Spelletjesmiddag

14:00 - 16:00 uur
Stichting De Sociale Maatschap

Praat je fit

15:00 - 16:00 uur
Stichting De Sociale Maatschap

Inloop Cordaan

15:00 - 17:00 uur
Cordaan

Piep zei de Muis

15:30 - 18:00 uur
Preventie Punt P

Oudergesprekken Piep zei de Muis

15:30 - 18:00 uur
Preventie Punt P

Health battle

15:30 - 18:00 uur
Gemeente Amsterdam, GGD Amsterdam

Musicalles teens

17:15 - 18:45 uur
Sanne Fokkens

Kook-/eetgroep Prisma

19:00 - 21:00 uur
Kook-/eetgroep Prisma

SP ledenbijeenkomst

19:30 - 22:00 uur
SP Amsterdam

VRIJDAG, 14 DECEMBER

Dagbesteding AOC

09:00 - 17:00 uur
Combiwel

Koffieochtend

10:00 - 12:00 uur
Stichting De Sociale Maatschap

Bewegen AOC

11:00 - 12:30 uur
Combiwel

Inburgeringsprogramma A1

13:00 - 16:00 uur
Amronis Instituut

Tafeltennissen en sjoelen

13:00 - 15:00 uur
De Regenboog Groep

15:00 - 20:00 uur
Florakokjes

Huis van de Wijk de Meeuw activiteiten  Overzicht van 10 december t/m 16 december

VRIJDAG, 14 DECEMBER

inloop/florakokjes

15:00 - 21:00 uur
Florakokjes

ZATERDAG, 15 DECEMBER

Groepsactiviteiten buurtkinderen

10:45 - 13:15 uur
Stichting Start

inloop/florakokjes

11:00 - 20:00 uur
Florakokjes

Groepsactiviteiten buurtkinderen

11:00 - 13:30 uur
Stichting Start

12:00 - 19:00 uur
Florakokjes

taekwondo

13:00 - 15:00 uur
Florakokjes

Arabische les

13:45 - 16:15 uur
Stichting Boughaz

Arabische les

13:45 - 16:15 uur
Stichting Boughaz

ZONDAG, 16 DECEMBER

Arabische les

10:00 - 14:00 uur
Tunesische Cultuur

Groepsactiviteiten buurtkinderen

10:45 - 13:15 uur
Stichting Start

repetitie uitvoering / theater

11:00 - 15:00 uur
Jeanet Alles

inloop/florakokjes

11:00 - 17:30 uur
Florakokjes

Groepsactiviteiten buurtkinderen

11:00 - 13:30 uur
Stichting Start

Arabische les

13:45 - 16:15 uur
Stichting Boughaz

Arabische les

13:45 - 16:15 uur
Stichting Boughaz

Bingo middag

14:00 - 20:00 uur
Nicole van Dijk

Spelletjesmiddag

15:00 - 17:00 uur
Stichting De Sociale Maatschap

15:00 - 20:30 uur
Florakokjes